Guangzhou U-POR Auto Akcesoria, Ltd.

profil firmy

Założona w 2002 roku, Guangzhou U-Por Auto Akcesoria, Ltd. jest badania i rozwój, produkcja i sprzedaż zintegrowanej firmy. Specjalizujemy się w wewnętrznych i zewnętrznych elementach dekoracyjnych, tylko dla Porsche, takich jak Cayenne, Macan, Panamera, Boxster, 911 i tak dalej. Produkty są głównie do Zestawu ciało, Deska do biegania, Tłumik wydechowy, przednia i tylna płyta poślizgowa, dach, dekoracyjne wykończenia i tak dalej. Przez 15 lat nieustannych starań, obecnie U-POR jest liderem i przedstawicielem branży modyfikacji Porsche w Chinach, a także skutecznie modyfikuje ponad 38 000 samochodów Porsche.


Obecnie zajmujemy powierzchnię 5386 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 200 pracowników. Nalegamy na stosowanie wysokiej jakości materiału i rzemiosła, a wymagana norma jest na ogół wyższa niż standard branżowy. W celu opracowania nowych produktów w celu zaspokojenia potrzeb klientów, stale kupujemy najnowsze modele samochodów Porsche. Nasza firma może zaoferować klientom próbną obróbkę, projektowanie i rozwój.


Zawsze trzymamy się: uczciwości najpierw, najwyższej jakości i usługi. Dostarczamy klientom i społeczeństwu produkty i usługi wysokiej jakości. U-POR jest Twoim niezawodnym partnerem. Serdecznie zapraszamy przyjaciół z całego świata do odwiedzenia naszej firmy, osiągając obiektywny cel dzięki komunikacji i współpracy.

Picture.jpg